Concept Art Orchestra (CAO) je český nekomerční jazzový orchestr – big band – zcela unikátní svou specializací na interpretaci kompozic současných českých skladatelů. Dirigentsky, dramaturgicky a organizačně ho vede trumpetistka a skladatelka Štěpánka Balcarová.

Účast těch nejlepších hudebníků české jazzové scény, pravidelné hostování zahraničních hráčů z Německa či Rakouska a mediální spolupráce s Českým rozhlasem pomáhají plnit hlavní cíl šestnáctičlenného souboru: zajistit špičkovou interpretaci, dokumentaci a následné šíření soudobé české bigbandové tvorby.

Za své album The Prague Six (2015) získal big band v žánrové kategorii Jazz & Blues Cenu Anděl 2015, nejvyšší české hudební ocenění. Deska se také umístila na první příčce v anketě českých jazzových publicistů a promotérů s názvem Česká jazzová sklizeň 2015. Následující album Vánoce Dospělých (2018) získalo nominaci ve stejné kategorii Ceny Anděl 2018.

Orchestr koncertuje především na jazzových festivalech, v zajímavých koncertních síních a v jazzových klubech. Díky rozmanitému repertoáru řadí hudební kritici jeho tvorbu na pomezí jazzu, world music a vážné hudby.